Kurumsal

Her geçen gün kendini yenileyen, değişen ve gelişen teknolojinin yeniliklerini yakından takip eden Yüksel Çadır ve Branda, Tente ve Çadırcılık hizmetleri, 30 yıllık deneyimi ve bu deneyimin verdiği satış ve üretim tecrübesini çadır, branda ve tente ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

 

Günümüzde en önemli unsur olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sektörün en iyi malzemelerini, teknolojinin en iyi imkanlarını kullanan üretim politikasıyla kurumsal bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet sunuyoruz.

 

İmalathanelerimizde gerek fabrika, tersane, cafe, otel yada benzeri kurumsal, gerekse ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarında branda ile ilgili ihtiyaçlarında firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size en uygun branda, tente ve branda çeşitlerini vaktinde ve kaliteyi en ekonomik fiyatlarla hizmetinize sunar.

 

Her renk ve her desen kumaş, zengin tente ve branda çeşitlerimiz mevcuttur.

 

Tersaneler, Otel, Fabrika, Cafe, Çay Bahçeleri, Villa, Oto Kılfları, Şemsiyeler, Yat, Tekne Örtüleri, Reklam Brandaları, Camelyalar, Çardaklar vb. gibi daha birçok alanda hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 
Bize ulaşın size hem dekoratif, hem kullanışlı, hem kaliteli, hem ekonomik ve en kısa zamanda ürünü hazırlayalım.

Call Now Button